پیوندها
پذیرفته شدگان

فهرست پذيرفته شدگان دومین جشنواره دانش آموزی زيست فناوری ايران

 

 

رديف

 

نام

نام خانوادگي

نام پدر

استان

شهرستان

نام آموزشگاه

1.       

ملیکا

آذری پور

محمدرضا

اصفهان

اصفهان

پژوهش سرای فضیلی

2.       

فاطمه

ابراهیمی

منوچهر

فارس

ارسنجان

حضرت زینب (س)

3.       

الهام

اتابکی

عباسعلی

فارس

مرودشت

دبیرستان فرشتگان

4.       

مهناز

اجتهادی

محمود

خراسان رضوي

مشهد

فرزانگان2

5.       

فاطمه

احمدی پور کیوانی

عارف

تهران

تهران

فرزانگان6

6.       

محدثه

اصغری

محمد

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

7.       

فاطمه

اصیلیان

علی اکبر

البرز

کرج

مدرسه سلاله

8.       

فاطمه

افضلی مقدم

کرامت

كرمان

جیرفت

دبیرستان فرهیختگان

9.       

نيما

اكبري

كريم

آذربايجان شرقي

اهر

علامه حلي

10.  

امیرعلی

ایلخان

منصور

البرز

کرج

شهید سلطانی 3

11.  

مائده

باقرنیا

محمدعلی

اصفهان

شهرضا

هنرستان تقوی

12.  

هانیه

باقری

مصطفی

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

13.  

فاطمه

براتی

علی مراد

خراسان جنوبي

قاین

فدک

14.  

آتنا

برادران مهدوی

امیرابراهیم

اصفهان

اصفهان

پژوهش سرای فضیلی

15.  

مریم

برودتی

ابراهیم

گيلان

لاهیجان

سما لاهیجان

16.  

ريحانه

بيات

مجيد

تهران

تهران

الهام

17.  

حدیث

پاک روان

مرتضی

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

18.  

فائزه

تخیری

حسین

تهران

تهران

فرزانگان 6

19.  

زهرا

تركي

محمدحسين

اصفهان

نجف اباد

كاردانش ساعي

20.  

متین

جعفرآقایی

محمد

البرز

کرج

شهید سلطانی 3

21.  

مریم

جعفری

احمد

البرز

کرج

سلاله

22.  

ام کلثوم

جعفری

علی

خراسان رضوي

مشهد

معصومه بادامچی

23.  

سمن

چاپارزاده

نادر

آذربايجان شرقي

تبریز

فرزانگان ناحیه 5

24.  

ساناز

حبيبي

حسين

تهران

تهران

فرزانگان مدرن

25.  

زهـرا

حسـن پـور

حسـن

خراسان جنوبي

قـاينات

فـدک

26.  

شقایق

حسن زاده

حجت

تهران

تهران

فرزانگان 1

27.  

سیده سارا

حسینی

سید رضا

گلستان

آزاد شهر

فرزانگان تیزهوشان

28.  

زینب سادات

حسینی

سید غلامعلی

تهران

تهران

پژوهش سرا ابن سینا

29.  

فاطمه

حسینی

احمد

تهران

تهران

شهدای مکه

30.  

پگاه

خسروی نیا

غلامرضا

تهران

تهران

الهام

31.  

حسنیه

خمبری

حسین علی

گلستان

آزاد شهر

فرزانگان تیزهوشان

32.  

مبینا

خواجه

زیدالله

گلستان

ازادشهر

دبیرستان دخترانه شاهد

33.  

دالیا

داودی

داریوش

البرز

کرج

فرزانگان 3

34.  

مهسا

دلتانی

خالق

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

35.  

مهتا

دهقانی

حسین

اصفهان

اصفهان

آبدار2

36.  

فرخنده

ذوالفقاری زاده

عباسعلی

اصفهان

نجفاباد

کارو دانش ساعی

37.  

فرانک

رجبی

حسین

خراسان رضوي

چناران

شاهد مریم فرهانیان

38.  

امیر علی

رجبی

عباس

كرمان

رفسنجان

علامه حلی

39.  

زهرا

رحیمی

علی آقا

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

40.  

کیمیا

رشیدان

علی

سمنان

شاهرود

فرزانگان

41.  

معصومه

رمضانی چاهک

محمد

خراسان جنوبي

فردوس

مر کز استثایی شمیم

42.  

ملینا

روشن فکر

ویشتاسب

تهران

تهران

فرزانگان 1

43.  

نغمه

رهگذر

نادر

تهران

شهریار

الزهرا(س)

44.  

عرفانه

رهگذر

محمدرضا

تهران

شهریار

الزهرا(س)

45.  

پرستو

زکی زاده

حمید

اصفهان

اصفهان

فرزانه ناحیه2

46.  

پریا

زمردی پور

علیرضا

تهران

تهران

امام صادق(ع)2

47.  

نیما

زینالی

علی

آذربايجان شرقي

بناب

علامه طباطبایی

48.  

سینا

زینالی

علی

آذربايجان شرقي

بناب

علامه طباطبایی

49.  

رامتين

سرخاني ديجوجين

امير

تهران

تهران

تطبيقي و بين الملل

50.  

ساجده

سروری

غلامحسین

خراسان جنوبي

قاین

فرزانگان

51.  

کیمیا

سروری راد

علیرضا

تهران

تهران

دبیرستان آئین روشن

52.  

لیلا

سهیلی

رضا

تهران

شهریار

صاحب الزمان عج

53.  

کیوان

شریفی

هادی

تهران

تهران

دبیرستان علامه امینی

54.  

زهرا

شهرانی

اسداله

اصفهان

اصفهان

پژوهش سرای فضیلی

55.  

زهره

صالحی

الیاس

اصفهان

نجفآباد

دبیرستان آل یاسین

56.  

مينا

صداقت نجف ابادي

مهدي

اصفهان

نجفآباد

شهداي مكه

57.  

 محدثه

صلابت

داود

تهران

تهران

پژوهشسرای ابن سینا

58.  

نوشین

طاهرزاده

غلامرضا

تهران

تهران

دبیرستان فرزانگان 1

59.  

نسترن

طاهری

مهرداد

تهران

تهران

دبیرستان فرزانگان 1

60.  

سوگند

طهماسبی

سعید

گيلان

لاهیجان

سما لاهیجان

61.  

ملیکا

عباسی کجانی

حسین

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

62.  

رضا

عربپور

علی

خراسان جنوبي

قاینات

خیامی19

63.  

پرنیان

علیزاده

سعید

تهران

تهران

فرزانگان مدرن

64.  

مریم

غلامی

علی میرزا

تهران

شهریار

ابراهیم 3

65.  

راضيه

فاطمي نيا

علي اكبر

مركزي

ساوه

راهنمايي دخترانه سما

66.  

 هدی

فتحیان

محمد

تهران

تهران

فرزانگان 1

67.  

مهسا

فرقانی

حسن

تهران

تهران

دبیرستان امام صادق

68.  

فاطمه

فلاحی

جمشيد

فارس

مرودشت

دبیرستان فرشتگان

69.  

عاطفه

فهیم

اسدالله

تهران

تهران

دبیرستان آئین روشن

70.  

ساقی

قاسمی طباطبایی

امیرقاسم

اصفهان

اصفهان

پژوهش سرای فضیلی

71.  

سوزان

قهرمانی

اشکبوس

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

72.  

مهدیه

کاظمی

حسین

تهران

شمیرانات

تقوی نیا

73.  

کیمیا

کرامتی

علی اصغر

تهران

شهریار

شاهد حضرت زینب

74.  

فاطمه

کرمی

امیر

همدان

کبودراهنگ

جنت

75.  

مهلا

کریمی

موسی

گلستان

آق قلا

ملاصدرا آق قلا

76.  

محمد حسن

کشاورز

فریدون

تهران

تهران

سما 2

77.  

آناهیتا

کلینی

رضا

سمنان

شاهرود

راهنمایی فرزانگان

78.  

پارمیس

کمپانی

محمد

تهران

تهران

فرزانگان ۱

79.  

مریم

کولانی

علی

آذربايجان شرقي

اهر

دبیرستان عصمت2

80.  

ترانه

لطف اللهی

اردشیر

كرمانشاه

کرمانشاه

استقلال

81.  

معصومه

محمد نژاد

صالح

آذربايجان شرقي

اهر

بوعلی-پژوهشسراخیام

82.  

صبا

مددی

محمد

تهران

تهران

فرزانگان 1

83.  

ریحانه

مولایی

بهروز

تهران

تهران

مجتمع اموزشی خدیجه کبری

84.  

فاطمه زهرا

مومنی

محمد

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

85.  

فاطمه

مهدی زاده

رسول

اصفهان

نجف آباد

شهید ابوترابی

86.  

مجتبی

مهرزادیان

علی

گيلان

رشت

هنرستان شهید چمران

87.  

 هیوا

میرزاده واقفی

ابوالفضل

تهران

تهران

دبیرستان فرزانگان 6

88.  

زهرا

میرکی

اسماعیل

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

89.  

زهرا

میرمحمدحسینی اصفهانی

حسن

اصفهان

اصفهان

الزهرا

90.  

فاطمه

نبی

محمدجواد

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

91.  

شادی

نصیری

شیروان علی

تهران

ری

دبیرستان شهید باهنر

92.  

زینب

نصیری

خیرالله

فارس

مرودشت

دبیرستان روحانی

93.  

غلامرضا

نظری

عطامحمد

خراسان جنوبي

قاینات

خیامی 19

94.  

غزاله

نقش جواهری

مسعود

ايلام

دهلران

شاهد

95.  

آریانا

هادی پور

فتح اله

گيلان

لاهیجان

سما لاهیجان

96.  

سارا

هراتی

محمدرضا

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

97.  

امین

همتی

علیرضا

تهران

تهران

پژوهش سرای ابن سینا

98.  

رامتین

یوسفی

محمد

تهران

تهران

سما 2

99.  

سعیده

یوسفی

محمد علی

همدان

رزن

تربيت

 

 

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir