پیوندها
بيوتكنيكا 2015

بيوتكنيكا 2015

هانوفر، آلمان، 8- 6 اكتبر 2015 (14 تا 16مهرماه 1394)

 

كنفرانس و نمايشگاه بيوتكنيكاي آلمان، مهمترين كنفرانس و نمايشگاه اروپا در زمينه بيوتكنولوژي و علوم زيستي مي‌باشد. اين همايش همه جنبه‌هاي بيوتكنولوژي اعم از اصول، مباني، تجهيزات، بيوانفورماتيك و خدمات را در بر گرفته و به همه پنج گروه اصلي از كاربردهاي بيوتكنولوژي كه عبارتند از دارويي، صنعتي، غذايي، كشاورزي و محيط زيست مي‌پردازد. اين نمايشگاه كه به‌طور ساليانه با هدف ايجاد ارتباط و تبادل نظر بين كارشناسان و سياست‌گذاران در حوزه‌هاي زيستي و بيوتكنولوژي برگزار مي‌شود، فضاي ايده‌آلي را براي ارائه پيشرفت‌‌هاي جديد، نوآوري‌ها، نتايج تحقيقات و محصولات فراهم خواهد آورد. شايان ذكراست كه نمايشگاه تخصصي بيوتكنيكا هر دو سال یکبار توسط Detsche Messe AG در هانوفر آلمان برگزار مي‌گردد.

 

برنامه‌هاي اصلي نمايشگاه عبارتند از:

مهندسي فرايندهاي زيستي، بيوانفورماتيك، بيوآناليتيك، خدمات بيوتكنولوژي،كاربردهاي دارويي، تشخيصي و داروهاي زيستي، كاربردها در مواد غذايي، كاربردهاي كشاورزي، كاربردهاي بيوتكنولوژي صنعتي، كاربردهاي محيط زيستي، كاربردهاي بيوتكنولوژي دريايي، حيوانات تراريخته و محصولات زیستی عمومی (آنزیم‌ها، پروتئین‌ها و ...)

 

 

   نمايشگاه بيوتكنيكا 2015 مكان مناسبي براي معرفي دستاوردها و توليدات مراكز پژوهشي، دانشگاه‌ها و شركت‌‌هاي توليدي در زمينه زيست فناوري مي‌باشد. در اين نمايشگاه تخصصي، بيش از 600 غرفه‌گذار نوآوري‌هاي زيست فناوري از كشورهاي مختلف جهان، فرآورده‌ها و توليدات جديد خود را به مدت سه روز در معرض بازديد علاقه‌مندان قرار مي‌دهند. مسئولان برگزاري پيش‌بيني مي‌نمايند در 3 روز برگزاري نمايشگاه بيش از 12000 نفر از اين نمايشگاه بازديد خواهند كرد كه براي 50% از اين بازديدكنندگان، نمايشگاه بيوتكنيكا تنها نمايشگاهي است كه در آن حضور مي‌يابند. 

 

آدرس سايت نمايشگاه: www.BIOTECHNICA.de

    پست الكترونيكي: Biotechnica@messe.de

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir