پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > فراخوان حمایت از طرح‌ها با موضوع روش های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهنگام سرطان های شایع


  چاپ        ارسال به دوست

با استفاده از زیست فناوری

فراخوان حمایت از طرح‌ها با موضوع روش های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهنگام سرطان های شایع

ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تحقق اهداف متعالی مندرج در سند چشم انداز نظام در افق 1404 ابلاغی مقام معظم رهبری، تحقق اهداف مندرج در سند ملی زیست‌فناوری مصوب هیئت وزیران مصوب مجلس شورای اسلامی برای توسعه کاربردهای زیست فناوری از طرح‌های مشتری­گرا و کاربردی با موضوع "روش‌های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهنگام سرطان­های شایع با استفاده از زیست­ فناوری" حمایت  می­کند.

 اولویت پژوهشی

استفاده از روش های بیوتکنولوژی از جمله روش میکرو آر ان آ(miRNA)


اولویت انتخاب طرح‌ها

 

  •  طرح‌هایی که 30 درصد از هزینه های اجرای آن‌ها از سوی بخش­های خصوصی یا حمایت مالی خارجی تامین شود.
  •  طرح‌های توسعه ای ترویجی از اولویت برخوردارند.
  •  طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و دانش بنیان ارائه می شوند و تامین حداقل 40 درصد از هزینههای آن‌ها از سوی دستگاه اجرایی (پژوهشی و غیر پژوهشی) صورت بگیرد.
  •  طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و شرکتهای دانش بنیان ارایه شوند.

 

میزان و چگونگی حمایت‌ها

حمایتهای ستاد به صورت مشارکت حقوقی در شرکت پیشنهاددهنده طرح و متناسب با آورده مالی در طرح پیشنهادی خواهد بود. یعنی مجری باید بخشی از سهام خود را بر اساس توافق فیمابین و طبق قانون تجارت، به عامل مالی منتقل کند.

هم چنین در صورت عدم موفقیت طرح، وجهی به عنوان اقساط از مجری اخذ نخواهد شد و در صورت موفقیت، طرفین بر اساس میزان سهم مشارکت، منتفع خواهند شد.

چگونگی ارسال طرح‌ها

طرح‌ها می‌توانند در هر زمان و به صورت مستمر برای گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی ایمیل research@biodc.isti.ir ارسال شوند. طرح‌هایی که تا انتهای ماه دوم هر فصل (اردیبهشت، مرداد، آبان و بهمن) دریافت شوند تا پایان ماه سوم (خرداد، شهریور، آذر و اسفند) مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت و نتایج به ارایه دهندگان طرح اعلام خواهد شد و بر روی سایت ستاد توسعه زیست‌فناوری به نشانی http://biodc.isti.ir قرار خواهد گرفت. فرمت خاص ارائه پیشنهاد طرح ها نیز از طریق همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22414190  داخلی 1115 تماس حاصل فرمایید.

دانلود فرم


١٢:٠٥ - 1394/05/03    /    شماره : ٧٤٩٥    /    تعداد نمایش : ٨٣٠٨


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/09/03 12:43
1
3
شركت "كيمياي سبز امروز" افتخار دارد كه با بهره‮گيري از فناوري‮هاي نوين در حوزه ژنوميكس و با همكاري اساتيد مجرب دانشگاه، ارائه دهنده خدمات ميكرواري و SGN بوده و گام مهمي در جهت پيشگيري و درمان بموقع بيماري‮هاي خاص از جمله انواع سرطان‮ها، آلزايمر، ديابت، اوتيسم و... برداشته است و بدين وسيله آمادگي خود را جهت پشتيباني فني آزمايشات و آناليزهاي مربوطه براي پژوهشگران عزيز در حوزه تحقيقات و عموم جامعه اعلام مي‮نمايد.‬‬‬‬‬‬‬‬‬ 021-87716 داخلي 3 واحد ژنوميكس
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir