پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ظرفیت پژوهش باید در خدمت صنعت باشد


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری تاکید کرد:

ظرفیت پژوهش باید در خدمت صنعت باشد

 

 

 

 

امضای تفاهنمامه میان ستاد توسعه زیست فناوری و شرکت آریان کیمیا تک با هدف مشارکت طرفین در راستای کمک به رشد و توسعه زیست فناوری از طریق راه اندازی شتاب دهنده خصوصی در حوزه تولید مواد اولیه و فرآورده های نهایی محصولات زیست فناوری آرایشی، بهداشتی، دارویی، بیولوژیک و دریایی به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی ستاد توسعه زیست فناوری دکتر مصطفی قانعی در این جلسه تاکید کرد: وظیفه ستاد توسعه زیست فناوری نهادینه کردن دانش است تا صنعت عقب نماند و وابستگی کمتر شود. همچنین ستاد رویداد هایی را برگزار می کند تا مشکل صنعت در آن مطرح گردد و برای آن راه حل هایی در نظر گرفته شود.

دبیرستاد توسعه زیست فناوری ادامه داد: تمام ظرفیت تحقیقی که در ستاد در نظر گرفته ایم باید متناسب با صنعت باشد و ما باید ظرفیت پژوهشی صنعت را تقویت کنیم.

شرکت آریان کیمیا تک، به عنوان یکی از بهترین تأمین کننده های دانش محور محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه شناخته می شود. عمده فعالیت شرکت آریان کیمیا تک، تولید، فروش و توزیع محصولات مراقبت از پوست و مو و همچنین محصولات آرایشی می باشد. کیفیت محصولات تولید شده  در سطح استانداردهای جهانی است و از سوی شرکت کال اند کو آلمان، فرانسه و سوئیس با استفاده از مواد اولیه توصیه شده آن شرکت از آلمان، فرانسه و سوئیس در مدرن ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه (آریان کیمیا تک) در ایران متولد شده است.

 استانداردهای بین المللی مانند GMP تنها نمونه هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای هستند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت های اصلی برند مای است. برند مای سعی کرده است تا با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقاء سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.

 

 


 

 


١٣:١٢ - 1397/08/28    /    شماره : ٣٩٧٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir