معرفی برترین پژوهشگران زیست فناوری+آیین نامه و فرم ثبت نام

21 شهریور 1397 به همت ستاد توسعه زیست فناوری

معرفی برترین پژوهشگران زیست فناوری+آیین نامه و فرم ثبت نام

ستاد توسعه زیست فناوری، در نظر دارد در مراسمی به معرفی پژوهشگران و رونمایی از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه بپردازد.  چاپ        ارسال به دوست

به همت ستاد توسعه زیست فناوری

معرفی برترین پژوهشگران زیست فناوری+آیین نامه و فرم ثبت نام

 

 

 

ستاد توسعه زیست‌فناوری، در نظر دارد در مراسمی به معرفی پژوهشگران و رونمایی از جدیدترین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی این حوزه بپردازد.

 

 اولین مراسم معرفی دو گروه از پژوهشگران برتر و پژوهشگران جوان عرصه زیست فناوری، با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همزمان با برگزاری دومین کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ایران، دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد توسعه زیست فناوری در این مراسم به سه نفر از پژوهشگران برتری که بالاترین امتیاز ارزیابی دستاوردها را از نظر هیات داوران مطابق با ضوابط و آیین‌نامه‌ها داشته اند، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، جوایزی تعلق می‌گیرد.

همچنین برترین پژوهشگران حوزه زیست فناوری باید دارای مشخصات فعالیت درهیات علمی دانشگاه‌ها یا موسسات پژوهشی و فناوری باشند تا مطابق آیین‌نامه ستاد توسعه زیست فناوری در مراسمی مرتبط با زیست فنّاوری، معرفی شوند. این حمایت‌ها در دو دسته بلاعوض و گرنت پژوهشی قرار دارد.

گفتنی است، مهلت داوری آثار تا 15 مهرماه سال جاری است و معیار ارزیابی پژوهشگران، دستاوردها و خروجی های مربوط به 5 سال گذشته است.

آیین نامه و فرم درخواست انتخاب برترین پژوهشگر زیست فناوری

آیین نامه و فرم درخواست انتخاب پژوهشگر برتر جوان زیست فناوری

 


١٨:٠٠ - 1397/06/21    /    شماره : ٣٦٤٨٢    /    تعداد نمایش : ١٦٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
ستاد توسعه زیست فناوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ستاد توسعه زیست فناوری