پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نحوه مدیریت توسعه زیست‌فناوری در سایر کشورها رصد می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

توسط ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی؛

نحوه مدیریت توسعه زیست‌فناوری در سایر کشورها رصد می‌شود

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی گفت: محک‌زنی مدیریت توسعه زیست‌فناوری در سایر کشورها از جمله چین، آلمان، برزیل و روسیه از جمله اقدامات ستاد است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص محک زدن نحوه مدیریت توسعه زیست فناوری در دنیا، بیان کرد:  محک‌زنی مدیریت توسعه زیست‌فناوری در سایر کشورها از جمله چین، آلمان، برزیل و روسیه و ارزیابی و بررسی بازار جهانی 20 محصول زیست‌فناوری از جمله اقدامات ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در سال 95 بوده است.
وی افزود: ال گذشته نحوه سرمایه‌گذاری کشورها در تحقیق و توسعه در زمینه زیست‌فناوری در کشورهای کره جنوبی، هند، ترکیه و در شرکت‌های بخش دارو و زیست فناوری در امریکا، فرانسه، آلمان، ژاپن، کره جنوبی، چین و هند نیز بررسی شد.
به گفته قانعی، رصد و بررسی اقدامات کشورها در زمینه تحقیق و توسعه زیست فناوری با هدف استفاده از تجربیات آنها برای پیشبرد اهداف در نظر گرفته شده در ستاد انجام شد.

وی تصریح کرد: این کار برای ستاد اهمیت زیادی دارد و سعی می‌کنیم برای همراه شدن با دنیا و عقب نماندن از پیشرفت‌های موجود حتما به گزارشات ارسالی دیگر کشورها توجه کنیم.

 

 


٠٩:١١ - 1396/04/24    /    شماره : ٢٥٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir