پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > فراخوان تصفیه بیولوژیک فاضلاب صنایع چرم سازی


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان تصفیه بیولوژیک فاضلاب صنایع چرم سازی

براساس اعلام نیاز سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، یکی از نیازهای فناورانه اعلام شده، تصفیه بیولوژیک فاضلاب های صنایع چرم سازی می باشد. مشخصات کیفی یک نمونه فاضلاب چرم سازی مستقر در شهرک صنعتی چرم شهر در پیوست ذکر گردیده است.

 

لذا از کلیه شرکت های دانش بنیان و محققین که توانمندی لازم برای ارائه راهکار بیولوژیک به منظور حل نیاز فناورانه فوق را دارند، جهت همکاری دعوت بعمل می آید.

درصورت تمایل برای شرکت درفراخوان،خواهشمنداست فرم پروپوزال پیوست راتکمیل فرموده و به آدرس ایمیل environ@biodc.isti.ir ارسال فرمایید.

فرم پروپوزال


١٢:١٠ - 1396/03/27    /    شماره : ٢٤٢٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٨٩


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/04/20 0:11
3
0
به نام خدا با سلام و احترام به استحضار می رساند، اینجانب عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس هستم. در باره فراخوان " تصفیه بیولوژیک فاضلاب صنایع چرم سازی" لازمست عنوان شود اینجانب طی مطالعاتی که تاکنون انجام داده ام، تجربه تصفیه فاضلاب ها به کمک میکرواورگانیسم ها تا 100 لیتر در ثانیه را دارم. اولا لازمست عنوان شود در آنالیز ارائه شده از کارخانه چرم سازی واحد EC به اشتباه عنوان شده است. ضمناً دبی ورودی روزانه ذکر نشده است. نظر به اینکه در کارخانه های چرم سازی دود تولیدی در سالن هم به روشی خاص جذب و به فاضلاب تبدیل میشود، ایا معظلی برای این کارخانه نیست؟ ضمناً قبل از تکمیل پروپوزال نیاز به دانش اطلاعات اولیه است: 1- دبی متوسط خروجی روزانه فاضلاب چند لیتر است؟ 2-آیا فضای لازم برای استقرار ادوات کشت و تزریق میکروارگانیسم هادر کارخانه وجود دارد؟ 3-آیا ارسال 2 لیتر فاضلاب خروجی به دانشگاه تربیت مدرس جهت تست اولیه فاضلاب امکان پذیر است؟ 4-آیا مبنایی را برای مقدار آیتم های مورد نیاز فاضلاب خروجی پیشنهاد می کنید؟ با احترام زارعی
کاربر مهمان
1396/04/09 16:20
3
1
بنده فارغ التحصیل مقطع دکتری مواد از دانشگاه صنعتی کازان روسیه هستم. استاد روسی بنده روی تصفیه آب خیلی کار کرده است . اگر بخواهید من حاضرم شما را به ایشان معرفی کنم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir