پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ستاد توسعه زیست‌فناوري از انتقال فناوري در این حوزه حمایت می‌کند


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور کمک به رفع مشکلات علمی و تخصصی کشور؛

ستاد توسعه زیست‌فناوري از انتقال فناوري در این حوزه حمایت می‌کند

ستاد توسعه زیست فناوری اعلام کرده است که به منظور کمک به رفع مشکلات علمی و تخصصی کشور از انتقال فناوري در این حوزه حمایت می‌کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری در آیین نامه حمایت از انتقال فناوري در حوزه زیست فناوری اعلام کرده است که موارد مشمول انتقال فناوری شامل انتقال مهارت، دانش و فناوري و امکان توسعه و بهره برداري از آن که در ارتباط مستقیم با زیست فناوري است می شود.

واحدهاي پژوهشی زیست فناوري کشور، شرکتهاي دانش بنیان حوزه زیست فناوري و انجمنهاي علمی معتبر می توانند از این حمایت ها استفاده کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت ستاد توسعه زیست فناوری به آدرس اینترنتی http://biodc.isti.ir مراجعه کنند.

 

 


١٣:٤٩ - 1396/01/29    /    شماره : ٢٢٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٣


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/02/16 23:8
0
0
سلام من تحصيلاتم در زمينه گياهپزشكي هوميوپاتي و بيوتكنولوژيست و مدتي است كه در رابطه با نقش آگروهوميوپاتي در تغيير ژنتيكي و سازگاري و افزايش محصول و كاهش خطرات جوي بر روي گياهان و به تبع آن جلوگيري از مصرف بي رويه سموم و كودهاي شيميايي مطالعه ميكنم و چنانچه شرايطي براي فرصت مطالعاتي اين طرح در كشور آلمان فراهم شود بينهايت در پيشبرد اين تكنولوژي موثر خواهد بود و ميز در زمينه نقش برخي نانو پليمرها در ارتقاء بهره وري فرمانتو مطالعاتي انجام داده ام اميدوارم بتوان با همكاري بخشي خارجي اين مهم رو در صنعت ايران اجرايي نمود
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir