پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > فراخوان حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات

ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تحقق اهداف متعالی مندرج در سند چشم انداز نظام در افق 1404 ابلاغی مقام معظم رهبری، تحقق اهداف مندرج در سند ملی زیست‌فناوری مصوب هیئت وزیران مصوب مجلس شورای اسلامی برای توسعه کاربردهای زیست فناوری از طرح‌های مشتری گرا و کاربردی با موضوع "طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در سیستم های بیولوژیکی به منظور تصفیه فاضلاب جهت استفاده مجدد" حمایت می کند.

 اولویت انتخاب طرح‌ها

 

  •  طرح‌هایی که تامین30 درصد از هزینه های اجرای آن‌ها از سوی بخش خصوصی تضمین شود.
  •  طرح‌های توسعه ای ترویجی از اولویت برخوردارند.
  •   طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و دانش بنیان ارائه می شوند و تامین حداقل 40 درصد از هزینههای آن‌ها از سوی دستگاه اجرایی (پژوهشی و غیر پژوهشی) صورت بگیرد.
  •   طرح‌هایی که توسط شرکتهای دانش بنیان ارایه شوند.

 

میزان و چگونگی حمایت‌ها

حمایتهای ستاد به صورت مشارکت حقوقی در شرکت پیشنهاد دهنده طرح و متناسب با آورده مالی در طرح پیشنهادی خواهد بود. یعنی مجری باید بخشی از سهام خود را بر اساس توافق فیمابین و طبق قانون تجارت، به عامل مالی منتقل کند.

هم چنین در صورت عدم موفقیت طرح، وجهی به عنوان اقساط از مجری اخذ نخواهد شد و در صورت موفقیت، طرفین بر اساس میزان سهم مشارکت، منتفع خواهند شد. 

چگونگی ارسال طرح‌ها

طرح‌ها می‌توانند در هر زمان و به صورت مستمر برای گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی ایمیل research@biodc.isti.ir ارسال شوند. طرح‌هایی که تا انتهای ماه دوم هر فصل (اردیبهشت، مرداد، آبان و بهمن) دریافت شوند تا پایان ماه سوم (خرداد، شهریور، آذر و اسفند) مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت و نتایج به ارایه دهندگان طرح اعلام خواهد شد و بر روی سایت ستاد توسعه زیست‌فناوری به نشانی http://biodc.isti.ir قرار خواهد گرفت. فرمت خاص ارائه پیشنهاد طرح ها نیز از طریق همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره22414190 داخلی 1115  تماس حاصل فرمایید.

 

 

دریافت فرم درخواست حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات


٠٨:٣٢ - 1394/09/22    /    شماره : ١٠٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٦٢٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir