پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار

اولین رویداد ملی طراحی و ساخت نانو حسگر های زیستی تشخیص سریع
شبکه پیشران طراحی و ساخت حسگر های تشخیص سریع با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری کشور اولین رویداد ملی (مسابقه) طراحی و ساخت نانوحسگر های زیستی تشخیص سریع را با هدف شناسایی و حمایت از گروه های فناور نو پا که در این زمینه فعالیت نموده و نمونه های آزمایشگاهی تولید کرده اند برگزار می نماید.
١٢:٥١ - 1398/02/04

بازدید دبیر ستاد توسعه زیست فناوری از پارک علم وفناوری البرز
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با اشاره به ضرورت همکاری های بیشتر جهاد دانشگاهی و معاونت علمی گفت: برای اجرای پروژه های مشترک که مورد نیاز کشور هستند محدودیت مالی و بودجه ای نداریم .
٠٨:١٠ - 1398/02/03

دهمین دوره آموزشی و تخصصی کشت بافت گیاهی
کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور با همکاری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری برگزار می‎نماید.
٠٩:٥٩ - 1398/01/25
به همت ستاد توسعه زیست فناوری
تدوین نقشه راه عملیاتی توسعه فناوری و اولین نشست تخصصی جلبک
نخستین «نشست هم اندیشی بررسی راهکار های توسعه فناوری جلبک و صنایع جانبی آن » به همت ستاد توسعه زیست فناوری به میزبانی دانشگاه خلیج فارس، یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه سال 98 جاری برگزار می شود.
٠٨:٠٠ - 1398/01/24

فراهم شدن امکان ترمیم انواع زخم با پانسمان های جدید
یکی از شرکت‌های مستقر در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از زیست‌پلیمرها به ساخت پانسمان‌هایی دست یافتند که با ایجاد فاکتورهای رشد درون سلولی امکان ترمیم انواع زخم‌ها و سوختگی‌های نوع یک و دو را فراهم می‌کند.
٠٨:١٥ - 1398/01/17

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir