فراخوان حمایت هدفمند از تولید مواد اولیه دارویی

به اطلاع کلیه شرکتها و موسسات فناور تولیدی می‌رساند ستاد توسعه زیست فناوری با همکاری سازمان غذا و دارو، مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی جهت تولید محصولات ارزبر حوزه مواد اولیه دارویی در سه دسته مواد موثره، مواد حدواسط و مواد افزودنی از شرکتهای برگزیده حمایت می کند.

فراخوان حمایت هدفمند از تولید مواد اولیه دارویی
 
به اطلاع کلیه شرکتها و موسسات فناور تولیدی می‌رساند  ستاد توسعه زیست فناوری با همکاری سازمان غذا و دارو، مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی جهت تولید محصولات ارزبر حوزه مواد اولیه دارویی در چهار دسته مواد موثره، مواد حدواسط و مواد جانبی و حلالهای دارویی  از شرکتهای برگزیده حمایت می کند. شرکتهای علاقه مند می توانند تا پس از تکمیل فرم پروپوزال پیوست،  آن را به آدرس ایمیل setadzist@gmail.com ارسال نمایند. لیست محصولات مورد حمایت در دو دسته لیست ۱ و ۲ تقسیم بندی می شود.
لیست ۱ شامل مواد موثره و حدواسط بوده و حمایت تا سقف ۵ میلیارد تومان به ازای هر مولکول در قالب تسهیلات یا سرمایه گذاری برای طرحها و شرکتهای برگزیده اختصاص داده خواهد شد.
برای لیست ۲ که شامل حلالها و مواد جانبی دارویی است و نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارد حجم حمایتی بالاتری در نظر گرفته می شود.
برای آشنایی با نحوه حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی می توانید به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانه https://www.inif.ir مراجعه نمایید.
موارد حائز اهمیت در انتخاب طرحهای برتر:
عمق تولید و فناوری طرح
قیمت تمام شده محصول نسبت به قیمت واردارتی
ظرفیت تولید
کاهش ارزبری
استراتژیک و ضروری بودن دارو
دانش بنیان بودن شرکت 
سابقه تولید شرکت
تیم فنی شرکت
تجهیزات موجود در شرکت
 
کلمات کلیدی
//isti.ir/Zh6p